Hakkımızda

Gök Motors Misyon

Sektörde Türkiye’nin bir numaralı Araç Flo şirketi olmak, hizmet kalitesi ile müşterilerinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde güvenliğe, sağlığa ve çevreye duyarlı, daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Gök Motors Vizyon

Kazandığımız deneyim, bilgi ve geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Misyonumuz; hizmette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Gök Motors müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

Gök Motors Hakkımızda

1995 yılından bu yana süre gelen tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere otomobil ve ticari araç sektöründe hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyulan her türlü araç hizmetini profesyonel bir bakış açısıyla sunuyor, araç projelerinin vazgeçilmez kahramanı olmaktan gurur duyuyoruz. Uzman satış pazarlama, servis ekiplerimizle sorunlarınızı en aza indirgeyerek size güven ve rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Müşterimizden Gelenler